|
Вікно мансардне ТМС
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"
Мансардне вікно ТМС - нова розробка компанії «Талісман», що об'єднує в собі кращі досягнення галузі і новітні рішення наших конструкторів, підкріплені багаторічним досвідом розробки алюмінієвих профільних систем.
Основні характеристики і особливості вікна ТМС:
- Мансардне вікно володіє відмінними теплотехнічними показниками завдяки використанню термовкладиш шириною 34 мм;
- 4 контури ущільнення;
- Максимальний кут відкривання 90 °;
- Мінімальний кут нахилу даху 7 °;
- Широкий діапазон можливих товщин заповнень від 24 до 44 мм;
- Максимальна площа вікна до 3 м2;
- Забезпечено відведення вологи і конденсату;
- Передбачена можливість установки автоматичних витягів;
- Використання прихованих петель, що забезпечує механічну і кліматичну захист петель;
- Можливість виготовлення прямокутних вікон (трапецевідних);
- Надійність конструкції.
Профілі алюмінієві серії ТМС пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060 6063) і відповідно до DIN EN 573. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності DIN 755.
Розміри профілів можуть змінюватися в межах допусків розмірів і товщини відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6-3-95 (ГОСТ22233), UNI 3879, DIN 755, DIN 17615.
Покриття алюмінієвих профілів - порошковими емалями товщиною не менше 70 мкм на всіх видимих поверхнях, згідно з міжнародною шкалою кольорів RAL або інших спеціальних кольорів. Покриття наноситься електростатичним способом зполімеризацією при температурі 160-200 ° С.
Попередня підготовка поверхні алюмінієвого профілю перед покриттям - хроматирование; або анодування - нанесення оксидного шару завтовшки 6 мкм електрохімічним шляхом - Ан. Окс.6.
Ущільнювачі - еластомерні профілі використовуються для ущільнення: склопакетів, скла, сендвіч-панелей, з'єднання стулки з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів, для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ. Ущільнювачі зберігають свої властивості в середовищі повітря при будь-яких видах атмосферного впливу в інтервалі температур не вже ніж від -30 до +60 ° С.
Фурнітура - спеціальна петля власного виробництва.
Кріпильні елементи необхідно застосовувати тільки з нержавіючого матеріалу.
Розміри порізки алюмінієвих профілів, наведені в каталозі, є теоретично точними. Рекомендований допуск для рамних елементів +0,5 мм, для стулкових -0,5 мм.
При визначенні розмірів прорізів і виборі профілів необхідно враховувати наступні фактори: вітрове навантаження, моменти інерції профілів, розміри і вага скла або заповнення, розміри стулок, несучу здатність аксесуарів, тип і кількість кріплень до несучих конструкцій.
Нормативні документи:
Вітрова та снігове навантаження визначається по ДСТУ-Н Б EN 1991-1-4-2010 (EN 1991-1-4-2005, IDT) Єврокод 1. Частина 1-4. Загальні Дії. Вітрові НАВАНТАЖЕННЯ;
Розрахункова температура навколишнього середовища визначається за СНиП 2.01.01-82 «Будівельна кліматологія і геофізика»;
Вологість визначається по СНиП II-3-79 «Будівельна техніка».
Стандарти необхідні додатково:
«Несучі та огороджувальні конструкції» СНиП 3.03.01-87;
"Будівельні конструкції. Норми проектування »СНиП II-23-81;
"Металеві конструкції. Правила виробництва і приймання робіт »СНиП III-18-75.
Склопакети необхідно виготовляти згідно розмірів зазначених в нашому каталозі. В іншому випадку може вийти виглядиваніе дистанції склопакета з під ущільнювача, або навпаки - склопакет не увійде в стулку.
Для стулок з площею скла більше 1 м2 необхідно застосовувати зміцнене скло: 1) розжарене, 2) скло з обробленими краями; або скло з захисними плівками.
Продукція
Фільтр
|